Redakcja
21.05.2019.
Medicaid zdrowia plany Ameryki kupicpigulki.pl IHC lekarzy w utah

Polecamy:

Alternativepop.pl BLOG
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 04-12-2018 10:14
Average user rating No rating

Działanie Alternativepop.pl jest od 3 lat zawieszone do odwołania. Zapraszam jednak na Alternativepop.pl BLOG (http://alternativepop.pl/blog), na którym może się coś od czasu do czasu dziać :). Na blogu znajdziecie teksty redaktora naczelnego AP przeniesione z serwisu AP plus kilka wpisów blogowych sprzed roku. Teksty z serwisu Alternativepop.pl będą się też pojawiać w nieco "podrasowanych" wersjach na portalu Prawa Łódź - http://prawalodz.pl/category/341-muzyka   

 

User comments
Nowe płyty A-ha i Duran Duran
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 16-06-2015 07:52
Average user rating No rating
 "Under the Make-up" to tytuł singla A-ha, który ukaże się 3 lipca i będzie promować nowy album Norwegów pt. "Cast in Steel" zapowiadany na wrzesień. Również we wrześniu na półki sklepowe trafi czternasta płyta w dyskografii Duran Duran. Album pt. "Paper Gods" będzie promowany singlem "Pressure Off". Do współpracy przy nowym wydawnictwie Duran Duran zaproszony został m.in. Johna Frusciante.
User comments
Nowe wydawnictwa gwiazd 80's
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 03-03-2015 08:33
Average user rating No rating
 John Foxx zapowiedział wydanie nowego albumu pt. "London Overgrown", na 30. marca 2015 roku. Płyta będzie zawierać materiał instrumentalny. Blancmange wyda 23. marca album "Semi Detached", na którym znajdzie się dziewięć nowych utworów i cover "I Want More" grupy Can. Marc Almond  wypuści 9. marca nowy album pt. "The Velvet Trail". Niemieckie trio Camouflage doprowadziło do końca prace nad kolejnym, długooczekiwanym wydawnictwem. Płyta pt. "Greyscale' ukaże się 6. marca w Niemczech i 27. marca w innych rejonach świata. Jimmy Somerville przygotowuje nową płytę pt. "Homage", której wydanie zapowiedziano na  9. marca tego roku. Nowy utwór Blancmange do posłuchania tutaj: https://soundcloud.com/blancmange/the-fall
User comments
Martin L. Gore wyda płytę solową
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 03-03-2015 06:43
Average user rating No rating
 "MG" to tytuł solowego albumu kompozytora i założyciela Depeche Mode. Krążek trafi na półki sklepowe 27 kwietnia i będzie zawierał utwory wyłącznie instrumentalne. Martin L. Gore nie tylko skomponował muzykę, ale zajął się również produkcją płyty. Gore rozpoczął pracę nad nowym materiałem zaraz po trasie koncertowej Depeche Mode "Delta Machine". Utwory powstały w prywatnym studio Martina w Santa Barbara. Martin Gore o nowej płycie: "Chciałem nadać muzyce bardzo elektroniczne brzmienie, niemalże filmowe rodem z science-fiction. Komponowanie to dla mnie absolutna konieczność. Chodzę do studia co najmniej 5 razy w tygodniu, zwłaszcza kiedy jakiś pomysł pojawi się w mojej głowie. Proces nagrania nowych utworów trwał krótko i sprawiło mi to ogromną przyjemność.". Utworu "Europa Hymn", zapowiadającego wydawnictwo Gore'a, można posłuchać pod adresem: https://soundcloud.com/muterecords/mg-europa-hymn-official-audio/s-ZhRbh
User comments
Dwa koncerty Midge Ure'a w Polsce
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 03-03-2015 06:52
Average user rating No rating
 Zbliżają się kolejne dwa koncerty Midge Ure'a w Polsce. Lider Ultravox wystąpi 30 maja 2015 r. w warszawskim klubie Progresja oraz 31 maja w krakowskiej Fabryce.
User comments
Steve Strange nie żyje
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 12-02-2015 20:54
Average user rating No rating
 Jak podaje BBC nie żyje Steve Strange. Lider Visage zmarł na atak serca w szpitalu w Sharm el-Sheikh w Egipcie. Informację taką przekazał Marc Green z labelu August Day Recordings wydającego płyty Visage.
User comments
Visage z orkiestrą symfoniczną
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 13-11-2014 08:58
Average user rating No rating
 Steve Strange zapowiada wydanie nowego albumu Visage pt. "Orchestral". Na płycie znajdzie się materiał Visage zarejestrowany z czeską orkiestrą symfoniczną. Koncert miał miejsce w marcu 2014 roku podczas ceremonii otwarcia mistrzostw świata juniorów w narciarstwie w Pradze. 24 listopada ukaże się singiel "Fade to Grey" poprzedzający "Orchestral". Na wydawnictwie usłyszymy 11 numerów Visage w klasycznych aranżacjach. Będzie też jedno nagranie premierowe.
User comments
Zapowiedzi nowych wydawnictw
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 09-09-2014 07:12
Average user rating No rating
 29 września ukaże się pierwsza od 15 lat płyta ex wokalisty Frankie Goes to Hollywood - Holly Johnsona. Album pt. "Europa" zawierać będzie jedenaście utworów premierowych oraz zestaw remiksów, który znajdzie się na dodatkowym dysku. W realizacji płyty byłemu wokaliście FGTH pomagał Mark Ralph. - Zapakowałem swoje stare syntezatory do taksówki, pojechałem do Marka i całą noc pracowaliśmy nad płytą - opowiada Holly Johnson. Na krążku gościnnie pojawią się Vangelis, Phil Manzanera z Roxy Music's oraz Vini Reilly z The Durutti Column. Wydawnictwo poprzedza singiel "In and Out of Love". Za reżyserię klipu odpowiada Chris Shepherd.

13 października ukaże się płyta Spandau Ballet pt. "The Story - The Very Best Of". Zestaw będzie kompilacją największych przebojów zespołu w zremasterowanych wersjach oraz trzema premierowymi utworami: "This Is the Love", "Steal" i "Soul Boy". Nowe wydawnictwo Simple Minds będzie nosiło tytuł "Big Music". Sensacyjnie zapowiada się premierowe wydawnictwo... Pink Floyd. Będzie to materiał powstały przed 20 laty podczas nagrywania "Division Bell". Aż dwa wydawnictwa zapowiada Prince. Pierwsze z nich będzie nosić tytuł "Official Age", drugie zostanie wydane pod szyldem 3rdEyeGirl pt. "Plectrum Electrum".
User comments
Spandau Ballet zapowiada nową płytę
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 08-08-2014 06:28
Average user rating No rating
 Spandau Ballet, który wznowił działalność w 2009 roku zapowiada wydanie pierwszej od 1989 roku płyty z nowym materiałem. Producentem nowego krążka Spandau Ballet ma być Trevor Horn. Zespół potwierdził tę informację za pośrednictwem Twittera. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.
User comments
Nowa płyta God's Own Medicine
 
Written by Andrzej Korasiewicz, on 08-08-2014 06:19
Average user rating No rating
 Zasłużony dla polskiej sceny dark wave i szerzej - dark independent - rzeszowski projekt God's Own Medicine wydał płytę pt. "Drachma". Album można kupić w wersji tradycyjnej u wydawcy - Alchera Visions. "Drachmy" można również posłuchać za pomocą aplikacji internetowej na stronie: http://godsownmedicine.bandcamp.com
User comments
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 334

© 2001-2015 Apop.pl